Oferta współpracy dla BIZNESU

Oferta współpracy dla przedsiębiorców

Przedsiębiorcy należący do sektora MŚP z terenu województwa świętokrzyskiego poszukujący inżynierów, badaczy, projektantów, którzy mogą współpracować nad rozwiązaniem problemów firm związanymi z:

• projektowaniem układów optoelektronicznych przeznaczonych do detekcji fal elektromagnetycznych
  • tworzeniem algorytmów sterujących silnikami elektrycznymi
  • zagadnieniami związanymi z termodynamiką i przemianą energii cieplnej na inna formę energii

prosimy o zgłoszenie się do  Staropolskiej Izby Przemysłowo – Handlowej
                                      ul. Sienkiewicza 53, 25-002 Kielce, III piętro
                                      tel. 41 368 02 78
                                      Marta Pawłowska: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi.
                                      Emilia Sutowicz: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi.