DODATKOWE STAŻE NAUKOWCÓW W FIRMACH - NABÓR DODATKOWY

OSTATNIE 3 WOLNE MIEJSCA NA STAŻE PRACOWNIKÓW NAUKOWYCH W PRZEDSIEBIORSTWACH

Staropolska Izba Przemysłowo – Handlowa, jako Lider Projektu „Świętokrzyski Transfer Wiedzy – biznes dla nauki – nauka dla biznesu” ogłasza nabór chętnych do udziału w praktycznych stażach w przedsiębiorstwach województwa świetokrzyskiego.

Etapy naboru:

12 - 18.06.2014r   składanie kompletu dokumentów (formularzy zgłoszeniowych pracownika naukowego oraz przedsiębiorcy przyjmującego na staż  wraz z  Indywidualnym Planem Stażu

23-27.06.2014r    Komisja oceny
                                           .
czerwiec-lipiec 2014r  Zawierania umów stażowych
            .
lipiec 2014r.   Rozpoczęcie realizacji staży

Osoby zainteresowane udziałem proszone są o zapoznanie się z dokumentami umieszczonymi poniżej.

Miejsce składania zgłoszeń:

• osobiście lub drogą pocztową:

Staropolska Izba Przemysłowo - Handlowa
ul. Sienkiewicza 53, 25-002 Kielce
III pietro, tel. 41 368 02 78
w godzinach: 8:00 - 15:00

Osoby do kontaktu:
Marta Pawłowska  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi.
Emilia Sutowicz  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi.